Підводячи підсумки театрального сезону

Починаючи з 2018 року Театр розпочав театральний сезон на стаціонарі. Наш невеликий (100 місць), але дуже затишний, по-домашньому теплий зал допоможе кожному глядачеві поринути у світ минувшини, відчути ту епоху, з якої до нас, крізь віки, дійшли шедеври української національної культури, які ми маємо зберегти для прийдешніх поколінь.

До репертуару ввійшли кращі вистави, які складають золотий фонд репертуару театру – «Русалії», «Українські вечорниці» та «Наддніпрянське весілля». Незважаючи на щільний графік театрально-концертної діяльності, планомірно проводиться репетиційна робота над поповненням репертуару театру. 06 вересня прем’єрною виставою «Чумацький шлях» (реж.І.Войтюк), театр розпочинає новий театральний сезон. В цьому ж місяці (19.09.) планується прем’єра дитячої вистави «Зелена гора» (реж. І.Шуб). Вже через місяць у жовтні глядачі зможуть побачити прем’єрну виставу «Гайдамаки», а наймолодші глядачі нашого мікрорайону та і всього міста у грудні місяці поринуть у казковий світ новорічної вистави «Пригоди Котигорошка та його друзів». Чекаємо Вас на виставах нашого театру.

14 червня у приміщенні Новосілківського Палацу культури виставою «Українські вечорниці» артисти Театру українського фольклору «Берегиня» привітали медичних працівників Києво-Святошинського району з професійним святом.

28 червня у с. Білогородка Києво-Святошинського району відбувся козацький фестиваль «Козацька слава». У мистецьких заходах фестивалю з концертною програмою «Ось, де слава України» взяв участь Театр українського фольклору «Берегиня».

30 червня у м. Батурині Чернігівської області відбувся козацький фестиваль Батуринфест «Шабля». Своєю концертною програмою «Запорожці» гостей фестивалю привітав Театр українського фольклору «Берегиня».

Did you like this? Share it!

0 comments on “Підводячи підсумки театрального сезону

Leave Comment